Домой Дом Купити квартиру в Івано Франківську

Купити квартиру в Івано Франківську

104
0

Переваги покупки квартири з ремонтом

Ринок нерухомості може запропонувати покупцеві великий вибір житла у двох сегментах: вторинному та первинному. Обидва сегменти мають певні вигоди для покупця. Але первинний ринок бажаніший для покупців.

У чому переваги первинного ринку

Насамперед необхідно розвіяти міф про те, що в новобудовах погана інфраструктура. Насправді забудовники, які будують нові будівлі, проектують їх комплексно, вони намагаються запропонувати покупцеві такі варіанти житла, які повністю їх задовольняють. Купити квартиру в Івано-Франківську в такому ЖК можна з гарною соціальною та побутовою інфраструктурою. Тут є прогулянкові майданчики, якісна транспортна розв’язка, передбачені приміщення під оренду магазинів, в безпосередній близькості є торгові будинки та все необхідне для комфортного життя людини.

Важливо також зважити на такі моменти, які використовуються компанією для будівництва будинку:

  • нові комунікаційні системи;
  • сучасні технології будівництва;
  • екологічна безпека матеріалу;
  • можливість автономії.

Окрім цих важливих особливостей, які впливають на популярність житла у новобудовах, необхідно звернути увагу на те, що покупець може купити квартиру з оздобленням та без нього, а також замовити індивідуальний дизайн. Вже у період перемовин він може заказати у забудівника ремонт у квартирі, йому це обійдеться дешевше, до того ж йому нададуть гарантії якості та дотримання термінів здачі в експлуатацію.

Новобудови з виконаними оздоблювальними роботами

Плануючи купити нову квартиру, майбутні власники бажають заселитися до неї для того, щоб комфортно жити і не займатися постійним та тривалим ремонтом. Квартири з ремонтом в Івано-Франківську – саме те, що потрібно таким людям. Немає необхідності шукати будівельну компанію, яка займатиметься обробкою житла, підбиратиме необхідний матеріал та візьме на себе інші складні питання, наприклад, перепланування. Все це робить компанія-забудовник, яка забезпечить усі процеси при повній здачі об’єкта в експлуатацію.

Майбутній власник отримує нове житло, яке обійдеться йому набагато дешевше, ніж у тому випадку, коли він сам займатиметься переплануванням та ремонтно-будівельними роботами.

Інфраструктура району та безпека

Забудовник зазвичай вносить у план благоустрій території, до неї обов’язково включаються такі особливості, як комфорт та безпека. У поодиноких випадках це не враховується. Для будівництва житлових комплексів виділяється територія, яка знаходиться у безпосередній близькості від важливих інфраструктурних об’єктів, а також у таких місцях, де якісна транспортна розв’язка дозволяє дістатися будь-якого району міста без особливих перешкод.

У такому комплексі також передбачена система безпеки, до якої включаються камери відеоспостереження, шлагбауми, обмежувачі швидкості для транспортних засобів, охорона, огородження, спеціальні зони для вигулу домашніх тварин, активного відпочинку, відпочинку з дітьми тощо.

Варіанти житла у новобудовах

Сучасні будинки діляться на різні класи, тому покупець може вибрати собі квартиру за бюджетом. Це можуть бути класи еліт чи економ, бізнес чи комфорт. У кожному з них буде базовий рівень комфорту, а в міру ускладнення умов він підвищуватиметься. Наприклад, якщо в економ-класі вам запропонують лише комунікації та житлові приміщення, то в елітному житлі будуть враховані естетичні уподобання, створені додаткові зручності. Звичайно, вартість квадратного метра в різних класах також відрізнятиметься, часом значно. Тому кожен покупець має можливість придбати житло у такому будинку, який йому до вподоби и де ціна буде для нього прийнятною.

До особливої ​​категорії варто віднести клубні будинки, вони створюються з повністю автономною інфраструктурою і припускають, що в них мешканці будуть надійно захищені від сторонніх поглядів та відвідувачів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь